Dijitali Kucaklamak ve Uzaktan Yardım Etmek

İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde etrafınızdaki herkese yardım edebilmek adına hala pek çok yol var. Bu dönemde daha paylaşımcı olmak ve iyilikleri yaymak adına birbirimizi cesaretlendirebilirsek ne mutlu bizlere

ALICILAR

Şuanda önümüzde duran en büyük sorun ev gösterme olarak duruyor.

Eğer içinde bulunduğunuz şartlar portföyünüze ulaşımınızı engellemiyorsa, fiziki yer gösterimleri yerine Facebook, Instagram ve hatta Whatsapp üzerinden canlı yayınlarla portföylerinizi tanıtmaya devam edebilirsiniz. Yaptığınız bu yayınların kaydını alıp daha fazla insana ulaştırabilirsiniz.

Bu dönemde fotoğraflarınızı iyileştirmek adına daha fazla kaynak okuyup kendinizi geliştirebilirsiniz. Daha detaylı ilanlar ile insanların evi görmüş hissi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

SATICILAR

Mevcut satıcı portföyünüzü yönetmek ve hal hatır sormak için bu dönemi iyi değerlendirebilirsiniz. İnsanların sakin kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Nasılsın? Demek bile yeterli olabilir.

Etki çevrenize, özellikle yaşlılara bu dönemde yardımcı olmaya çalışın. Yapacağınız bir market alışverişi, alıp götüreceğiniz bir ilaç her zaman hatırlanacaktır.

Uzmanlık alanınızın size ihtiyacı var

Müşterilerinizi mutlu etmek sadece onlarla iletişimde kalmak değildir. RE/MAX’liler her zaman bulunduğu çevreye fayda sağlamayı öncelik olarak düşünürler. Bakış açımız insanlara yardımcı olmak olursa, hepimizin yağacağı küçük iyilikler birleştiğinde dağ olacaktır. Evden çıkamayan risk grubunda olanlar için market alışverişi yapabilir misiniz? Belki de sosyal medyadan insanları rahatlatacak pozitif içerikler paylaşırsınız? Sadece maddi değil manevi desteğe ihtiyacımız olan bu dönemlerde tüm paylaşımlarımıza dikkat edelim lütfen. İnsanlara sosyal medyadan daha rahat ulaşabileceğiniz bir dönem EVET ancak satış odaklı paylaşımlardan da daha fazla tepki çekebileceğiniz bir dönem olduğunu unutmayın.

Sadece RE/MAX için değil Herkes İçin

www.remaxakademim.com ‘daki eğitimlerimizi sadece RE/MAX’lilere değil herkese açık ve ücretsiz hale getirdik. RE/MAX Türkiye ekibi olarak tek gündemimiz var o da insanlara yardım etmek. Lütfen bakış açımız bu olsun.

Dijital Reklamlara Yatırım için Doğru Zaman

Daha önce de belirttiğimiz gibi, şuanda küçük bütçeler ile büyük kitlelere ulaşma şansınız var. Bu dönemde yapacağınız reklam harcamalarınız ilerleyen zamanlarda insanlara daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

Siz de Yorum Yapabilirsiniz